

Blow Me naklejka
Opis produktu
Naklejka na samochód, JDM
Road Rage
Wymiary naklejki:
rozmiar naklejki | szerokość* | wysokość* |
M | 16 | 11,5 |
L | -- | -- |
XL | -- | -- |
XXL | -- | -- |
* - szerokość i wysokość zawarta w centymetrach. Wyżej opisane wymiary dotyczą samej naklejki a nie arkusza. |
Jeśli jesteś zainteresowany kupnem a chcesz inny wymiar naklejki napisz do nas. Dostosujemy naklejkę dekoracyjną do Twoich potrzeb.
Naklejka na samochód z serii "JDM" jest wycięta z jednokolorowej folii samoprzylepnej, bez tła - tło stanowi powierzchnia na którą przykleisz. Naklejkę możesz w każdej chwili z łatwością usunąć! Możesz ją przykleić gdzie tylko chcesz, ale upewnij się, że naklejkę naklejasz na równe, gładkie powierzchnie (może to być ściana, lustro, mebel).
Zobacz jakie mamy dostępne kolory:
Kolory naklejek mogą nieznacznie odbiegać od kolorów wyświetlanych na ekranie monitora. Wynika to z indywidualnych ustawień każdego monitora.