Zmotywowany i pełen chęci do działania pracownik to prawdziwy skarb. Niestety, niejednokrotnie to właśnie atmosfera panująca w miejscu pracy, zabija te cechy. Dbałość o dobre nastawienie jest bardzo ważne, pozwala bowiem na zwiększenie wydajności, wzrost satysfakcji z wykonywanych działań i otwartość na nowe pomysły. Jakie są sposoby na zwiększenie motywacji do pracy? Zdziwicie się, czytając dalej!

" />
Mistickers
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Kategorie

Jak zwiększyć motywację do pracy? Gadżety biurowe i firmowe prezenty pomogą!

blog Mistickers
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Pomysły na motywację do pracy w biurze

Jak wiadomo, korporacja jest miejscem, w którym ambicje i chęci mogą zostać rozbudzone lub całkowicie uśpione. Atmosfera, panująca w pracy biurowej może przytłaczać, a pojawiająca się czasem monotonia pozbawiać motywacji. Z tego powodu dbałość o nastawienie pracowników jest niezwykle istotne. Zatem jak znaleźć motywację do pracy? Przydatne mogą być różnego rodzaju gadżety motywujące do pracy, które nie są drogie, a mogą zdziałać cuda.

 

Kubki motywacyjne sposobem na zmianę nastawienia pracownika

Kubek znaleźć można niemal w każdego rodzaju pracy. Ulubiony napój w ciągu dnia pozwala przetrwać trudne chwile, zebrać w sobie energię i nieco się rozbudzić. A co, gdyby kubek mógł także motywować do pracy? Zespół Misticers.pl przygotował kilka propozycji produktów, które całkowicie zmieniają nastawienie i rozbudzają ambicję nawet najbardziej zmęczonego pracownika. Kubki motywacyjne mogą zmieniać nastawienie na kilka sposobów.

 

Jak działają kubki motywacyjne?

  • dzięki motywacyjnej grafice,
  • dzięki motywacyjnym hasłom,
  • dzięki zabawnym rozwiązaniom.

 

Doskonałym wyborem jest na przykład Don't stop when you're tired kubek, którego design z pewnością szczególnie przypadnie do gustu mężczyznom. Motywacyjne hasło rozbudza ambicje i sprawia, że przyszłość wydaje się malować w jasnych barwach. Pięknym produktem, który można podarować pracownikowi jest You just have to trust your own madness kubek. Ten minimalistyczny, elegancki produkt doskonale zgra się z wnętrzem biura. Oryginalne hasło wywoła uśmiech na twarzy i wiarę w nowe możliwości. Tego rodzaju kubki są zatem doskonałą odpowiedzią na pytanie, jak zwiększyć motywację do pracy i sprawdzą się zarówno jako prezent dla współpracownicy, szefa, jak i podwładnego. Kubki z nadrukiem motywacyjnym, jakie znajdują się w naszej ofercie są dostępne w trzech wariantach: normalnym, dużym i magicznym. Ten ostatni rodzaj jest szczególny – wybrana grafika staje się bowiem widoczna pod wpływem gorącego napoju.

 

Jak zmotywować pracownika do pracy przy pomocy naklejek na ścianę?

Wielu szefów z pewnością zastanawiało się jak zmotywować się do pracy, wpatrując się równocześnie w pustą ścianę przed sobą. Zespół Mistickers.pl również tutaj przychodzi z pomocą! Oryginalne naklejki dla firm wprowadzą zabawny, barwny i elegancki akcent w przestrzeń firmy. W korporacji z pewnością sprawdzi się deadline naklejka na ścianę. Ta zabawna, czarna nalepka nie tylko budzi uśmiech na twarzy, ale i jest doskonałą „przypominajką” odnośnie terminowości! Bez wątpienia poprawi humor także tym, których terminy gonią. Co istotne, design tej naklejki wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza. Będzie ona wyglądała równie dobrze w nowoczesnym, minimalistycznym biurze, jak i przytulnie urządzonej przestrzeni. 

Z kolei pozytywny nastrój, zachęcający do przebywania w miejscu pracy wprowadzi zakład pracy twoim drugim domem naklejka. Geometryczny kształt w połączeniu z fantazyjną czcionką sprawia, że staje się ona pięknym ozdobnikiem każdej ściany. Ponadto przesłanie, jakie niesie sobą tekst może budzić w pracownikach poczucie bezpieczeństwa. Pozytywna atmosfera sprzyja z kolei chęciom do wykonywania zadań. W ten prosty sposób można wzbudzać w pracownikach – i w sobie też! – motywację do pracy. Wszystkie naklejki dostępne są w różnych kolorach i wymiarach, dlatego istnieje możliwość dostosowania ich wyglądu do każdego rodzaju wnętrza.

Gadżety motywacyjne, mimo iż wielu mogą wydawać się jedynie zabawnym lub miłym dodatkiem, faktycznie mogą pobudzać do działania. W miejscu pracy motywacja pracowników jest siłą napędową firmy – bez niej wszystko stanie w miejscu. Warto zatem zadbać o pozytywny nastrój poprzez wykorzystanie powyższych propozycji.

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl