Własny wzór na koszulce to dobry sposób na wyrażenie siebie czy wyróżnienie się w tłumie. Koszulki takie są marzeniem wielu osób. W poniższym artykule wyjaśnione zostanie, jak zrobić nadruk na koszulce. Uwaga zostanie poświęcona także temu, jak zrobić nadruk na koszulce bez papieru transferowego.

" />
Mistickers
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Kategorie

Jak zrobić własny nadruk na koszulce?

blog Mistickers
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Jak zrobić własną koszulkę?

Najpierw należy wybrać wzór na koszulkę. Może to być zdjęcie lub grafika - obie formy są do nałożenia. Wzór powinien być plikiem graficznym w dużej, albo nawet bardzo dużej rozdzielczości. W przeciwnym razie podczas drukowania straci na jakości.

 

Sam nadruk może być gotowym plikiem znalezionym w Internecie. Dopóki nie narusza się cudzych praw autorskich, można bez obaw wykorzystać dzieło osoby trzeciej. Można jednak sięgnąć po kreator grafik. Jeśli posiada się odpowiednio wysokie umiejętności graficzne, można próbować stworzyć ją samemu od podstaw. Niemniej - w naszej ofercie znajduje się kreator, z pomocą którego można zbudować nadruk bez umiejętności graficznych. W naszej firmie można uzyskać nadruk na koszulce wykonanej w stu procentach z pół-czesanej bawełny o gramaturze wynoszącej 190 g/m2.

 

Zastanawiając się, jak zrobić koszulkę z własnym nadrukiem, warto wybrać właśnie takie tworzywo. Nawet, jeśli wybór pada na samodzielne wykonanie, nie warto oszczędzać na jakości. Gorszej jakości koszulki mogą nie utrzymać nadruku lub będzie on wyglądał na nich źle.

 

Jak zrobić nadruk na koszulce folią spożywcza?

Wiele osób zastanawia się, jak samemu zrobić nadruk na koszulce. Folia spożywcza jest jednym z polecanych sposobów na przygotowanie takiego produktu. Procedurę należy rozpocząć od wydrukowania swojego wzoru. Najlepiej nada się do tego sztywny papier techniczny. Wydrukowane i wycięte elementy należy rozłożyć na pierwszej warstwie folii. Należy mocno przemyśleć ich aranżację - potem nie ma już odwrotu. Własny nadruk na koszulkę zostanie wkrótce nieodwracalnie naniesiony!

 

Ułożywszy swoje elementy, przykrywa się je kolejną warstwą folii spożywczej i wycina jej nadmiar. Tak zabezpieczone obrazki nakrywa się następnie papierem do pieczenia. Kolejnym krokiem w drodze po własny nadruk na koszulce jest prasowanie takiej instalacji. Należy włączyć parę w żelazku i prasować przez okres około pięciu minut. Następnie bardzo ostrożnie ściąga się papier do pieczenia. Jeśli wszystko poszło dobrze, nadruk wygląda dokładnie jak oryginał.

 

Co ważne, do takiego zabiegu nie jest potrzebny papier transferowy. Jest to specjalistyczny produkt, z pomocą którego przenosi się wzory graficzne z jednej powierzchni na drugą. To właśnie z niego korzystają profesjonaliści przygotowujący koszulki z nadrukami. Niemniej przeciętny amator nadruków nie produkuje ich na skalę przemysłową.

 

Jak zrobić koszulkę z nadrukiem? Kiedy się na nią zdecydować?

W naszej ofercie posiadamy kreator grafik. Jego jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia sięgających po niego osób. Koszulka z własnym nadrukiem może być dobrym prezentem urodzinowym. W naszym sklepie możemy zaoferować koszulki na 30. urodziny. Wiele osób może jednak chcieć spersonalizować prezent dla solenizanta. Innymi okazjami, na które warto rozważyć koszulkę z własnym nadrukiem są:

  • okrągłe rocznice urodzin,
  • Dzień Matki,
  • Dzień Ojca,
  • Dzień Babci,
  • Dzień Dziadka,
  • dowolne inne ważne wydarzenie w życiu.

 

Można także zrobić koszulkę ze swoim nadrukiem bez jakiejkolwiek okazji! Wystarczy chęć posiadania wyjątkowego elementu w swojej garderobie. W naszej ofercie znajdują się także koszulki dla hobbystów, m.in. wędkarzy, podróżników, joginów czy rowerzystów. Mogą więc one być dobrą inspiracją dla wykonania autorskiej grafiki dla przyjaciela parającego się swoją pasją. Szczególnie, jeśli jego zainteresowanie nie mieści się w zakresie naszych gotowych koszulek.

Strona do robienia koszulek czy samodzielne wykonanie?

Własne nadruki na koszulki można zlecić firmie wykonującej takie produkty lub zrobić je samemu. Oba podejścia są jednakowo dobre - końcowy efekt będzie satysfakcjonujący. Jednak niektóre osoby mogą nie mieć czasu i/lub zdolności manualnych, by podjąć się takiego zadania. Naturalne są też obawy przed zrobieniem czegoś po raz pierwszy. Zastanawiając się, jak zrobić koszulkę, należy rozpatrzyć wszystkie argumenty.

 

Zdjęcie na koszulce czy też grafika mogą być naniesione jedynie raz. Porażka w takim wysiłku oznacza, że trzeba spróbować sił z kolejną koszulką. Nie każdy ma ochotę na powtarzanie takiego procesu wiele razy. Z drugiej strony - samodzielne wykonanie koszulki może być sposobem na oszczędzenie czy szybsze otrzymanie wymarzonego stroju.

Jak zrobić własny nadruk na koszulce - podsumowanie

W Mistickers oferujemy wiele tematycznych koszulek z nadrukami. Pomagamy także naszym Klientom w przygotowaniu i naniesieniu na koszulkę ich autorskich nadruków. W powyższym artykule przedstawiliśmy także porady co do samodzielnego przygotowywania koszulek. Mamy nadzieję, że będą one pomocne dla wszystkich z Państwa, którzy chcą przygotować piękny prezent dla siebie samych lub swoich najbliższych osób.

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl