Mistickers
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Kategorie

Dlaczego Mistickers?

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Podkładki pod mysz motywacyjne

Chwilowe niepowodzenia, ciężka praca oraz długa droga do celu potrafi każdego zniechęcić do wysiłku. Dlatego też warto otaczać się hasłami motywacyjnymi, które na każdym kroku będą przypominać o możliwości osiągnięcia sukcesu i zachęcać do bardziej wytężonej pracy. Motywacyjne, personalizowane podkładki pod mysz są dobrym sposobem, by codziennie znajdować w sobie siłę do dalszej pracy, aż do osiągnięcia zamierzonego celu. A być może nawet jeszcze dłużej.

Podkładki pod mysz z cytatami i motywacyjnymi hasłami

 

Każdy z nas miewa gorszy dzień, gdy wydaje się, że nic nie idzie tak, jak powinno. W takich sytuacjach słowa otuchy potrafią wiele zmienić. Często jednak brakuje osoby, która udzieliłaby takiego wsparcia. Motywacji można poszukać też wokół siebie: na przykład na podkładkach pod mysz z nadrukiem. Proste słowa "I can, I will, end of story" potrafią wzbudzić w każdym dodatkową energię do działania. Bo mogę. I chcę. Innym pomoże bardziej dobitne stwierdzenie, jakie mają możliwości. Zawsze prawdziwe hasło "świat należy do Ciebie" na podkładce pod mysz wskazuje na prawidłową drogę rozwoju: odważną, sięgającą po najwyższe cele. Postępując w ten sposób, zawsze osiągniesz cel!

Personalizowane podkładki pod mysz: sam zdecyduj, co motywuje Cię najbardziej

Równie dobrym źródłem sił do pracy mogą być cytaty. Nie musisz jednak wybierać tylko spośród najbardziej typowych aforyzmów. Wybrane słowa swojego idola możesz umieścić sam na spersonalizowanej podkładce pod mysz. W Mistickers zajmujemy się wykonywaniem dowolnych nadruków, wystarczy, że wyślesz wraz z zamówieniem słowa oraz grafikę, którą chcesz umieścić na swoim biurku. Mogą to być klasyczne hasła, jak:

  • "Kto zaczął, zrobił już połowę". Słowa Horacego, które jasno wskazują, że najtrudniej jest zacząć pracę. Dlatego warto zmusić się do tego pierwszego kroku, a dalej będzie już dużo łatwiej.
  • "Carpie diem". Te słowa nie muszą oznaczać lekkomyślności. Powinny być raczej motywacją, by już dziś zacząć spełniać swoje marzenia, nawet jeśli nie wydają się one realne.
  • "Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć". Demostenes, choć żył niemal dwa tysiące lat temu, doskonale opisał sukces, jaki odniósł Bill Gates, Elon Musk czy Steve Jobs. Co ważniejsze, każdy ma szansę dołączyć do tego grona. Wystarczy uwierzyć we własne możliwości.

Personalizowana podkładka pod mysz z nadrukiem może zmieścić niemal każdy cytat, jaki tylko potrafi pobudzić w Tobie chęć do pracy. Może być to fragment piosenki, kilka zdań z ulubionej książki, a może słowa powtarzane przez Twoich rodziców lub bliskich.

Podkładka pod mysz z nadrukiem jako prezent dla przyjaciela

Może to nie Ty potrzebujesz teraz słów wsparcia? Jeśli osoba Ci bliska: przyjaciel, członek rodziny czy znajomy z pracy zmaga się z deficytem motywacji, możesz podarować mu niepozorny prezent, który odmieni jego życie. Personalizowane podkładki pod mysz z jednym lub wieloma hasłami motywacyjnymi stanowi mocne wsparcie, które będzie towarzyszyć bliskiej Ci osobie przez cały czas. Wystarczy tylko, że spojrzy na swoje biurko, by przypomnieć sobie o Twoim wsparciu. W ten sposób nadasz nadrukowanym słowom dodatkowej mocy pozytywizmu i siły. Przypomnij przyjacielowi, by się nie poddawał i udowodnił innym, że się mylili, nie wierząc w jego możliwości. A później z dumą obserwuj, jak dzięki Tobie osiąga sukces, o którym marzył.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium