Projekt blog - START! 1
Projekt blog - START!

Wystartowaliśmy z blogiem!

W końcu musiało to do tego dojść. Po namowach części klientów rozpoczęliśmy pracę nad artykułami z przeróżnymi tematami. Będzie o tym co się dzieję w naszym zapleczu, to czego nie widać a co daje końcowy efekt w postaci produktów, które wędrują w wasze ręce, będą też tematy z produktami na różne okazje takie jak zbliżające się mikołajki, dzień babci i dziadka, walentynki itd. Będzie to dobry ruch bo przy okazji będziemy też wstawiać wpisy z promocjami na niektóre kategorie a to będzie dla was najbardziej korzystne :)
Najczęściej blogi zaczynają się i kończą na pierwszym wpisie. Postaram się nie trzymać się tej tradycji i będę uzupełniać bloga wpisami częściej lub rzadziej :)

Czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie? Na pewno będzie dokładniej opisane jak robimy naklejki na ścianę oraz wyjaśnimy dokładnie jak nakleić je na różne powierzchnie. Pokażemy kto jest odpowiedzialny za proces realizacji zamówienia. Będziemy też zapowiadać co planujemy w najbliższej przyszłości. Mam nadzieję, że blog Mistickers przypadnie wam do gustu! :) Jeśli masz sugestię lub pomysł. A może coś ci się nie podoba - napisz! Nie gryziemy a wręcz będziemy wdzięczni za kontakt. W końcu tworzymy tę stronę z myślą o was! biuro@mistickers.pl

Do zobaczenia wkrótce!

Komentarze do wpisu (1)

11 marca 2019

Dziękuję doszła przesyłka z nalepka owczarka niemieckiego pozdrawiam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl